Komunikat o rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 oraz podstawowych zasad nauki i pracy w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu ul. Żniwna 1

Rok szkolny 2020/21 rozpoczynamy 1 września 2020 r. (wtorek) w następującym porządku:

• Klasy przysposabiające do pracy (PP) na boisku szkolnym godz. 11:30
  • Klasy I (szkoły branżowe) na boisku szkolnym godz. 8:30
  • Klasy II (szkoły branżowe) na boisku szkolnym godz. 10:00
  • Klasy III (szkoły branżowe) na boisku szkolnym godz. 11:30
  • Klasy VII i VIII SP nr 92 w sali gimnastycznej godz. 12:00

Uwagi:

1. Uczniowie, rodzice i nauczyciele przychodzą do szkoły w maseczkach ochronnych, a przy wejściu obowiązkowo dezynfekują ręce; na zajęcia nie może przyjść uczeń chory, z gorączką, katarem, czy kaszlem.
  2. Uczniowie nie mogą poruszać się po całym obiekcie szkolnym; zajęcia odbywać się będą w ściśle określonych salach; dostępne będą również toalety szkolne, w których zachowane będą wszystkie wymogi sanitarne;
  3. Po zajęciach każdej grupy będzie odbywała się dezynfekcja stołów, krzeseł oraz innych przedmiotów wykorzystywanych podczas zajęć.
  4. Wszyscy zobowiązani są stosować obowiązujące zasady bezpieczeństwa, a w miarę możliwości powstrzymać się od dotykania dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu oraz o przestrzegać zasady dotyczące higieny kaszlu i oddychania.