kapital_ludzki

Dotacje z Europejskiego
Funduszu Społecznego

flaga_ue_efs

Informujemy,w ramach programu współfinansowanego z  Europejskiego Funduszu Społecznego "Pracownie Internetowe dla Szkół" Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2 przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu otrzymała  nową pracownie komputerową:

Lp.OpisIlość sztuk
1. Stanowiska komputerowe dla uczniów (jednostka centralna z monitorem)
wraz z oprogramowaniem podstawowym (system operacyjny, pakiet biurowy)
19*
2. Serwer dla pracowni wraz z monitorem i systemem sieciowym 1
3. Drukarka sieciowa 2*
4. Skaner 2*
5. Wideoprojektor 1
6. Komputer przenośny 1
7. Urządzenia sieciowe i budowa sieci 1
8. Oprogramowanie edukacyjne 1 kpl.
  • * W tym 4 stanowiska komputerowe dla uczniów wraz z jedną drukarką sieciową i jednym skanerem stanowią wyposażenie multimedialnego centrum informacji (MCI). MCI zostało zlokalizowane w pomieszczeniu z osobnym wejściem tak, aby uczniowie mogli korzystać z komputerów niezależnie od systemu klasowo - lekcyjnego.
  • Komputer przenośny i wideoprojektor stanowi mobilny zestaw multimedialny (MZM).
  • Sieć lokalna

Informujemy, że Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Poznaniu uczestniczył w części II projeku "Wyposażenie CKU, CKP i szkół zawodowych w stanowiska do egzaminów zawodowych" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i otrzymała sprzęt technodydaktyczny. W ramach tego projektu szkoła została wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji praktycznej nauki w zawodzie krawiec.