2018 erasmus

W dniach 18-22 lutego 2019 r. panie Katarzyna Viennert oraz Jolanta Kempińska odbyły wizytę przygotowawczą we Francji w miejscowości LEZIGNAN – CORBIERES. Celem wizyty było przygotowanie staży uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w firmach francuskich w ramach projektu ERASMUS + „Zawodowcy w Europie - Międzynarodowe staże w Hiszpanii, Francji oraz we Włoszech”, który realizowany jest w naszej szkole. Nasi uczniowie będą odbywać staże we Francji okresie od 8-19 kwietnia 2019 r.

W trakcie wizyty omówiono szczegóły organizacyjne, zapoznano się z rejonem LEZIGNAN – CORBIERES oraz przeprowadzono spotkania z władzami samorządowymi i władzami szkoły/Izby Rzemieślniczej CFAI HENRI MARTIN CENTRE DE FORMATIONS DES APPRENTIS INTERPROFESSIONNELS. Warto podkreślić, że wizyta była doskonale przygotowana i przyczyni się do właściwego zorganizowania pobytu uczniów naszej szkoły we Francji.

Serdeczne podziękowania za bardzo miłe przyjęcie dla naszego francuskiego Partnera!