dyrektor Maciejak

DYREKTOR
Andrzej Maciejak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

wicedyrektor Szukala Irmina

WICEDYREKTOR
Irmina Szukała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wicedyrektor Wielgosik Iwona

WICEDYREKTOR
Iwona Wielgosik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.KIEROWNIK PRACOWNI SZKOLNYCH

Sylwia Sobierajska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

Małgorzata Dezor - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szanowni Państwo!
Zespół Zarządzający Projektem informuje, że 23 listopada 2010 r. (wtorek) o godzinie 18.00 odbędzie się zebranie dla osób, które nie zdawały egzaminów eksternistycznych w sesji październikowej 2010 r. Podczas zebrania omówione zostaną prawne aspekty egzaminów eksternistycznych (terminy, druki egzaminacyjne, forma egzaminów itp.).

Zebranie odbędzie się w Poznaniu, os. Stefana Batorego 101 (budynek Gimnazjum nr 12 w Poznaniu - biuro projektu). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w zebraniu telefonicznie: 61 824 16 51, 606350671 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jednocześnie przypominam, że każdy z Państwa deklarował przystąpienie do egzaminów eksternistycznych zgodnie z harmonogramem projektu, tak więc osoby, które nie przystąpiły do sesji październikowej 2010 r. muszą przystąpić do egzaminów w najbliższej sesji egzaminacyjnej, tj. w lutym 2011 r.