Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu, w skrócie ZSZ nr 2 znajduje się przy ulicy Żniwnej 1 w dzielnicy Winogrady.

Tutaj znajduje się budynek ZSZ nr 2. Na parterze znajdują się biura, w których mieszczą się: sekretariat, dyrektor, wicedyrektorzy, kierownik szkolenia praktycznego, kierownik pracowni szkolnych oraz obsługa administracyjna szkoły (kadry, płace i księgowość).

Jeśli zejdziecie niżej, to znajdziecie tam pokój nauczycielski i gabinet lekarski.

Do budynku można wejść od ulicy Żniwnej oraz od ulicy Za Cytadelą - to wejście jest odpowiednie dla osób niepełnosprawnych i dla mam z dziećmi.

Działalność:

W skład ZSZ nr 2 wchodzą 4 szkoły, w których kształcimy uczniów, którzy posiadają orzeczenie lub opinie z paradni psychologiczno – pedagogicznej.
Mamy dobrze wyposażone klasy oraz pracownie szkolne, salę gimnastyczną, siłownie, świetlicę z komputerami dla uczniów oraz bibliotekę.

Kontakt:

Możesz też do nas napisać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli chcesz, to możesz zadzwonić. Zadzwoń pod numer: 61 820-09-92.