Filmy

Wielki sukces Zespołu Szkół Zawodowych nr 2. Placówka została uhonorowana platynową odznaką im. Jana Kilińskiego.

  • Realizacja: Karolina Moczyńska, Adam Stelmachowski

Film zamieszczony dzięki uprzejmości TVK Winogrady

https://tvkwinogrady.pl

Kursy zawodowe dla uczniów oraz studia  podyplomowe dla nauczycieli, bogaty program staży dla młodzieży oraz doposażanie szkół w nowoczesny sprzęt - to tylko przykłady działań mających wesprzeć kształcenie zawodowe: poprawić warunki nauki i zwiększyć szanse młodych ludzi na rynku pracy.

Informacje: https://www.poznan.pl/mim/info/news/miasto-wspiera-szkolnictwo-zawodowe,157862.html

 

Jak co roku o tej porze, lato zegnał Zespół Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Żniwnej. Podczas wydarzenia nie zabrakło pokazu umiejętności młodych kucharzy, cukierników, czy ślusarzy. Zmaganiom uczniów przyglądali się zaproszeni goście.

Nowa pracownia - film

W ubiegłym roku w Poznańskim Budżecie Obywatelskim Poznaniacy zagłosowali na powstanie nowej pracowni gospodarstwa domowego dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, przy ulicy Żniwnej. Od września jest już ona dostępna dla młodzieży.

Pożegnanie lata - film

Jak co roku, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 pożegnał lato specjalnym konkursem kulinarnym. Swoje umiejętności przed profesjonalną komisją zaprezentowali uczniowie przygotowujący się do zawodu kucharz. W tym roku o wygraną starała się także młodzież z zaprzyjaźnionych szkół.

Lipdub ZSZ2 2017

Lipdub został nakręcony w celach dydaktycznych przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Janusza Korczaka w Poznaniu, dnia 1.06.2017. Nagranie poprzedzały miesięczne warsztaty integrujące społeczność szkolną. Filmik z udziałem wszystkich uczniów rozwija znacząco działalność edukacyjną placówki. Dziękujemy wszystkim za udział!

Podkategorie