• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Filmy

Nowa pracownia - film

W ubiegłym roku w Poznańskim Budżecie Obywatelskim Poznaniacy zagłosowali na powstanie nowej pracowni gospodarstwa domowego dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, przy ulicy Żniwnej. Od września jest już ona dostępna dla młodzieży.

Pożegnanie lata - film

Jak co roku, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 pożegnał lato specjalnym konkursem kulinarnym. Swoje umiejętności przed profesjonalną komisją zaprezentowali uczniowie przygotowujący się do zawodu kucharz. W tym roku o wygraną starała się także młodzież z zaprzyjaźnionych szkół.

Lipdub ZSZ2 2017

Lipdub został nakręcony w celach dydaktycznych przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Janusza Korczaka w Poznaniu, dnia 1.06.2017. Nagranie poprzedzały miesięczne warsztaty integrujące społeczność szkolną. Filmik z udziałem wszystkich uczniów rozwija znacząco działalność edukacyjną placówki. Dziękujemy wszystkim za udział!

Film z konkursu cukierniczego - tort

Konkurs cukierniczy polegający na wykonaniu artystycznych tortów odbył się w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Żniwnej. Uczniów oceniali profesjonaliści. W jury zasiedli m.in. Piotr Koperski, Stanisław Butka i Marian Weber.

Podkategorie