Dzień Edukacji Narodowej 2015

14 października 2015 r.  obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty: nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, pielęgniarek oraz całego korpusu pracowników obsługi i administracji, dzięki którym placówki edukacyjne mogą spełniać swoje zadania.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Podziękowano tym, którzy stoją na froncie życia: uczą rozróżniać dobro od zła, tłumaczą jak żyć, zmieniają świat. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 złożyli wszystkim życzenia: cierpliwości i twórczego zapału, ciekawych i nowatorskich pomysłów, sukcesów swoich i wychowanków, wytrwałości w zdobywaniu kolejnych szczebli awansu zawodowego oraz zdrowia niezbędnego do realizowania zadań.

W tym uroczystym dniu odbyło się także pasowanie uczniów klas pierwszych. Nasi pierwszoklasiści, którzy dopiero rozpoczynają swoją edukację w naszej szkole wysłuchali życzeń oraz słów wsparcia od dyrektora oraz swoich starszych kolegów. Uroczystość uświetnił występ grupy teatralnej Żniwiarze. Nasi szkolni artyści otrzymali gromkie brawa od licznie zgromadzonej publiczności.