30 września 2015 uczniowie płci męskiej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy nr 4 obchodzili swoje święto.Wychowawczynie wraz z uczennicami zaprosiły chłopców i pana wychowawcę na słodki poczęstunek i zabawę przy muzyce. Młodzież wesoło spędziła czas biorąc udział w konkursach i zabawach tematycznych. Nie zabrakło też rozmów na trudniejsze tematy: Jaki jest ideał chłopaka? Czy chłopak może płakać? Jakich chłopców cenią dziewczęta? Podczas gorącej dyskusji ustalono, iż chłopak powinien być: szczery, wierny, opiekuńczy oraz dowcipny! Życzymy więc naszym chłopcom, aby w codziennym życiu trenowali w sobie te właśnie cechy.