2013 kiermasz

19 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz świąteczny zorganizowany przez mgr Katarzynę Stobrawę. Wśród proponowanych artykułów można było znaleźć prace plastyczno-techniczne jak np. aniołki z patyczków, żłóbki, aniołki z gliny, bombki papierowe, ozdoby na patyku, torebki do prezentów, kartki świąteczne oraz świąteczne wypieki. Wszystkie artykuły sprzedawane podczas kiermaszu zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli.

W przygotowanie kiermaszu włączyły się: mgr Magdalena Jankowska, mgr Karolina Pera-Partyka, mgr Iwona Galantowicz, mgr Irena Kokorniak, mgr inż. Beata Budzińska, mgr inż. Karol Morawski, mgr Elżbieta Szczepańczyk.

Zysk ze sprzedaży zasilił konto Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – Szkolnego Koła. Galeria.