2014 dawid

W lutym, z inicjatywy p. Aldony Nowak-Chmielewskiej oraz uczniów, rozpoczęliśmy w naszej szkole „Akcję dla Dawida”, której celem była zbiórka na komunikator dla jednego z naszych uczniów. Poszczególne klasy, wspólnie z nauczycielami zbierały na ten cel fundusze, p. mgr Małgorzata Dezor przygotowała pyszne sałatki, z których sprzedaży uzyskano kolejne środki finansowe, a p. mgr Katarzyna Stobrawa nakręciła film promujący akcję.

22 maja 2014 r. odbyło się spotkanie zespołu samokształceniowego nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących oraz przysposabiających do pracy. Na tym spotkaniu p. Ewa Przebinda, współautorka oprogramowania „MÓWik” (przeznaczonego do komunikacji alternatywnej i wspomagającej), przedstawiła możliwości programu. Na spotkaniu każdy miał możliwość zapoznania się osobiście z działaniem programu MÓWik.

26.05 2014 r. uroczystym apelem zakończyliśmy „Akcję dla Dawida”. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wraz z radnym miasta Poznania p. Wojciechem Wośkowiakiem wręczyli Dawidowi tablet wraz z programem. Do akcji przyłączyli się również sponsorzy firma TMP z Poznania oraz Plettac z Ostrzeszowa.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji: całej społeczności szkolnej, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły. Sam Dawid w dniu wręczenia sprzętu był bardzo wzruszony.

Galeria.