20 marca o godzinie 10.30 w świetlicy szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ŚNIADANIE NA ŻNIWNEJ z poznańską malarką Bożeną Gadzińską.

O godz. 9.40 Pani Gadzińska w towarzystwie Dyrekcji szkoły miała okazję skosztować pysznego śniadania przygotowanego przez uczniów klasy kucharskiej pod kierunkiem pani kierownik Małgorzaty Dezor. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali wywiadu z Panią Bożeną, która opowiedziała o swojej pasji i sposobie powstawania obrazów, stosowanych technikach plastycznych. Podczas spotkania okazało się, że kilku z naszych uczniów pasjonuje się malowaniem. Pani Bożena udzieliła im kilku ważnych wskazówek. Po spotkaniu Pani Gadzińska zwiedziła naszą szkołę, którą była zachwycona. Na zakończenie uczniowie klasy cukierniczej poczęstowali naszego gościa swoimi wypiekami, które przygotowali pod kierunkiem pani Natalii Torchały.

Młodzież do przeprowadzenia wywiadu przygotowała I. Wlazło, natomiast o przygotowanie świetlicy zadbała p. M. Neyman.